Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

2Eric White, zakladateľ spoločnosti Zydeco Construction, stavia súkromné ​​oázy, ktoré vyzerajú úžasne, akoby vychádzali zo stránok exotického cestovného sprievodcu. Cena takýchto pláží sa pohybuje zhruba okolo 20 000 dolárov. Vyzerajú naozaj krásne a nejeden okoloidúci by vám ju vo dvore len tíško závidel.

Zdroj: boredpanda.com

Majiteľ spoločnosti sa netají tým, že nemal vôbec ľahký život. V osemnástich bol z neho bezdomovec na niekoľko mesiacov, predčasne opustil školu v deviatej triede a mal iba zručnosti v čítaní druhého stupňa, preto mu trvalo pomerne dlho nájsť si svoju prvú prácu. Našťastie sa stal po vystriedaní niekoľkých zamestnaní tímovým manažérom v stavebnej spoločnosti a nakoniec založil svoju vlastnú spoločnosť Cool Pools, ktorú predal. V súčasnosti je zakladateľom spoločnosti Zydeco Construction, ktorá robí tieto úžasné oázy pokoja.

Zdroj: boredpanda.com

Jedným z hlavných podnetov na stavbu takýchto domácich pláží sú podľa majiteľa spoločnosti práve vysoké teploty, ktoré v poslednom období zažívame. Tvrdí, že aj vďaka jeho pláži, ktorú vám postaví na vašom dvore, budete ľahšie znášať privysoké teploty počas letných mesiacov. Čo poviete na takúto pláž, chceli by ste mať aj vy jednu na svojom dvore?

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre