Každý človek sa so zložitými situáciami, ktoré život prináša vyrovnáva, ako vie. Niekto sa potrebuje vyrozprávať, iný sa obklopí rodinou a ďalšiemu najviac pomáha spoločnosť mlčiaceho domáceho miláčika. Napríklad aj veľmi neštandardného domáceho miláčika.

65 ročný muž z Pensylvánie tvrdí, že pre neho je emocionálnou podporou aligátor Wally, ktorý mu pomáha zvládať depresiu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: apnews

Vyjadril sa, že Wally sa rád mazná či objíma a tiež mu robí spoločnosť pri nákupoch. Štvorročný, takmer 30 kilový, 1,5 metra dlhý aligátor jedáva kuracie krídelká a o svoju nádrž vo vnútri domu sa delí s ďalším aligátorom, ktorého Henney zachránil.

Mužov lekár uznal aligátora Wallyho, ako skutočnú emocionálnu pomoc potom čo Henny odmietol brať lieky na depresiu. „Doktor chcel, aby som bral na depresiu lieky, ale ja mám Wallyho a vždy keď prídem domov a som v jeho spoločnosti, cítim sa ok.“

zdroj: apnews

Henneymu bola diagnostikovaná depresia po tom, čo traja z jeho blízkych priateľov zomreli krátko po sebe. Ale Wally mu pomohol zaplniť túto prázdnotu a dnes už je z nich nerozlučná dvojka.

Muž tvrdí, že si je plne vedomý skutočnosti, že Wally je nebezpečné zviera, ale povedal, že on sa ho nikdy nebál. Vraj nikdy nikoho nepohrýzol a dokonca sa bojí mačiek.

Wally by mal dorásť do dĺžky takmer 5 metrov a vážiť bude niečo medzi 400 až 500 kilami. Henneyho okolie však tvrdí, že je v chove plazov dobrý.
Budeme dúfať, že Wally nevyrieši Hennyho depresiu tým, že si ho jedného dňa dá na večeru.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here