Predstavte si situáciu moderátora hlavných správ, ktorý musí každý deň vystúpiť pred kamery a ukázať svoju tvár širokej škále divákov. Váš šatník preto teda rozhodne nemôže byť zložený len z pár kúskov, ale jednoducho neustále musíte vymýšľať nové a nové outfity. Samozrejme, toto je aj práca vizážistov a stylistov, no občas sa stane, že zvláštnou náhodou nie vždy každá zvolená kombinácia vyzerá tak, ako má.

zdroj: Ten News

Svoje o tom vie aj austrálska moderátorka hlavných správ. Na jej autfite by nebolo vôbec nič zlé, keby jej výstrih v kombinácii s oblečením, ktoré mala pod kostýmom, z určitého uhla až moc očividne nepripomínal mužský pohlavný orgán.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Nič netušiaca moderátorka na živo odvysielal hlavné správy, no z reakcií, ktoré sa takmer okamžite objavili na internete už moc nadšená nebola. Aj ona sama si celú svoju reláciu spätne pozrela a bolo je jasné, že jej dekolt v kombinácii s ostatným oblečením jednoducho očividne pripomína penis.

zdroj: Ten News

Zaujímavosťou je, že si túto skutočnosť až doposiaľ asi nikto nevšimol. Ten istý módny kúsok sa opakovane neskôr vyskytol opakovane vo viacerých televíziách a pri viacerých moderátorkách.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here