Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nedávno vznikla na Facebooku udalosť, ktorá sa zdala na prvý pohľad ako vtip vzhľadom na vysokú bezpečnosť a silne strážený charakter vojenskej základne Area 51. Udalosť by sa mala uskutočniť 20. septembra 2019. „Všetci sa stretneme v turistickej časti Area 51 Alien Center a tam budeme koordinovať náš vstup.”, uvádza sa v popise podujatia.

Zdroj: pixabay.com

To, čo sa však zdalo len ako nevinný žart, prerastá do reálnych rozmerov, keďže udalosti sa chystajú zúčastniť už tisícky ľudí. Cieľom akcie s názvom „Storm Area 51, nemôžu zastaviť nás všetkých“, je dostať sa do stráženého a tajného priestoru.

Air Force vydala varovanie už na viac ako pol milióna ľudí, ktorí majú v úmysle zaútočiť na prísne tajnú americkú vojenskú základňu v nevadskej púšti, ktorí sú na love za mimozemšťanmi. 

Zdroj: pixabay.com

Celý útok vznikol aj kvôli konšpiračným teoretikom, ktorí dlho veria, že vláda USA uchováva tajné informácie o mimozemšťanoch a UFO práve v Area 51. Tiež tvrdia, že tam ukrývajú rôzne mimozemské technológie či samotných mimozemšťanov. Vláda USA však kategoricky popiera existenciu takýchto objektov.

Komentáre