Zabudnite na kolaborácie typu Kanye West a Adidas alebo Cristiano Ronaldo a Nike. Na svete je nová kolaborácia, z ktorej Vaše chuťové bunky doslova explodujú.

Jedny z najpopulárnejších reťazrcov rýchleho občerstvenia sa rozhodli spojiť svoje sily, aby vytvorili pokrm, nad ktorým sa ich zákazníkom doslova zastaví rozum. KFC a Pizza Hut začali vo svojich prevádzkach ponúkať „The Gravy Supreme“, alebo teda pizzu zasypanú KFC kuracími kúskami a famóznym Pizza Hut syrom.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Tento pokrm vznikol k oslavám celosvetového dňa pizze, ktorý podľa týchto reťazcov padol práve na 9. február. Pizza sa skladá z cesta Pizza Hut, paradajkový základ je nahradený KFC omáčkou a ďalej na ňu prídu KFC kuracie kúsky, kukurica, mozzarella a trocha cesnaku.

Nikomu znie táto kombinácia neodolateľne, inému zasa zvláštne, no určite stojí za to ju vyskúšať. Zatiaľ bol tento pokrm však ešte len predstavený a nie je možné si ho ešte objednať, no to sa už čoskoro zmení. Pokiaľ dopyt po tomto jedle bude dostatočne vysoký, do jednotlivých reštaurácií by sa mal dostať v priebehu budúceho roka.

Komentáre