Nie je nič krajšie pre jemnú romantickú dušu ako príjemne strávený čas v dobrej spoločnosti, vo svetle sviečok, ktoré vrhajú jemné svetlo a rozváňajú v miestnosti krásnu arómu. Ktovie, či by ale romantici ocenili, keby im sviečka v miestnosti šírila vôňu mäsa pripomínajúcu fastfood…

A pretože v roku 2019 nie je nemožné už asi naozaj nič, vo firme KFC sa našiel niekto šikovný, kto sa rozhodol vytvoriť limitovanú edíciu vonných sviečok s arómou mäsovej omáčky. Dostať sa k takejto pozoruhodnej veci však nie je jednoduché. Keďže ide o limitovanú edíciu navrhnutú sieťou KFC, v obehu je iba 230 kusov Gravy candle, a aj k tým sa dá dostať len prostredníctvom náhodného vyžrebovania registrovaných fanúšikov na oficiálnom webe spoločnosti. Fanúšikom KFC na Slovensku však zostanú len oči pre plač – losovanie spomedzi registrovaných fanúšikov prebieha iba v zahraničí.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Oceňujeme však kreativitu tímu KFC – vonné sviečky s vôňou vanilky či malín nikdy takúto popularitu a záujem svetových médií nedosiahli. Gravy candle teda nielen pobavila svet, ale poslúžila aj ako skvelý marketingový ťah a reklama pre túto známu spoločnosť.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here