Najnovší film z dielne Marvel si získa srdcia malých aj veľkých po celom svete a tržby z jeho premietania zaznamenávajú doslova až rekordné čísla. Názory na takéto filmy sa líšia no jedna vec je istá, že hlavne u mladých podporujú predstavivosť a kreativitu.

zdroj: forbes.com

Veď predsa asi u každého vyvoláva vôňa čerstvo urobeného popcornu určitú formu nostalgie a spomienky na pekné chvíle strávené v kine. Bohužiaľ, na svete je ešte aj dnes stále veľké množstvo mladých, ktorým ich rodičia nemôžu kvôli vysokým cenám vstupného  tento zážitok dopriať. Našťastie je tu však stále veľké množstvo dobrých ľudí, ktorým záleží na komunite a na druhých. CEO spoločnosti Top Dawg Entertainment, Anthony Tiffth a rapper Kendrick Lamar sa preto rozhodli vrátiť niečo komunite a kompletne odkúpili celkovo až 5 premietaní filmu Čierny Panter. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: grammy.com

Celkovo tak títo dvaja umožnia až 1000 deťom, žijúcim v projekte Watts housing vzhliadnúť tento film priamo v kine na filmovom plátne. Kendrick Lamar stál pri tomto filme už tak povediac od počiatku, keďže je autorom aj väčšiny piesní k tomuto filmu.

 

 

 

Komentáre