Oranžový dom z 742 Evergreen Terrace je domov slávnej americkej rodiny, ktorých sitkom je najdlhšie vysielaným v histórii. Vedeli ste, že v roku 1997 bol tento dom skutočne postavený aj v realite? 
Dom po tom, čo bol premaľovaný Credit: Creative Commons/Scott Jones

Nehnuteľnosť sa nachádza na 712 Red Bark Lane v meste Henderson, Nevada. Cieľom výstavby tohto domu bolo, čo najpresnejšie vyobraziť fiktívny dom z populárneho seriálu a pri pohľade na tieto fotky môžeme povedať, že si stavbári skutočne nevodili zle.

Credit: Kaufman and Broad Home Construction

Dôvodom výstavby tohto domu bola súťaž od tvorcov Simpsonovco o čo najpresnejšiu kópiu ich domu. Výherca si buď tento dom mohol nechať, alebo získať finančnú odmenu $75 000. Pán ktorý tento dom postaval si však vybral finančnú odmenu a tak sa dom následne predal v dražbe.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Credit: Kaufman and Broad Home Construction

 

Po tom ako sa táto informácia o tomto dome dostala na verejnosť, noví majitelia využili záujem verejnosti a takmer okamžite im ho sprístupnili. Ľudia čakali dlhé rady len kvôli tomu, aby si tento legendárny dom mohli pozrieť. Poďte preto aj vy s nami na krátku virtuálnu prehliadku…

Credit: Kaufman and Broad Home Construction

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here