O rok na to sa rozviedli a dom od týchto čias využíva buď jeden alebo druhý len príležitostne. Jedná sa o nádherné luxusné sídlo, ktorého všetky pozitíva sa nedajú ani vymenovať. Aj napriek všetkým svojim prednostiam je táto nehnuteľnosť na predaj už dlhšiu dobu a jej cena klesla z pôvodných $12 000 000 na aktuálnych $9 500 000 (v prepočte zhruba €8 500 000).

57298-dum-jennifer-lopez

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pozývame Vás preto spolu na prehliadku hniezdočka lásky týchto celebrít. Za nehnuteľnosť hovorí už jej poloha Hidden Hills, ktorá je celá obohnaná vysokým plotom a izolovaná od okolia. Majitelia miliónových domov si tak môžu užívať súkromie a pokoj od večne zvedavých paparazzi.

V podstate sa bavíme o dvoch domoch- jeden hlavný pre majiteľov a jeden „menší“ pre návštevy. V hlavom sídle, ktoré bolo zrekonštruované v roku 1941 dizajnérom Thomom Feliciom, vládne pohoda a taký ten typický domáci komfort. Nebavíme sa o žiadnom supermodernom sídle plnom nevkusu. Hlavným interiérovým materiálom je totižto drevo a to vo všetkych svojich tvaroch, podobách a farbách. Aj keď bol dom obývaný filmovými hviezdami, televízie sa v ňom nachádzajú, ale narozdiel od iných sídiel filmových hviezd, televízia nie je dominantou každej miestnosti. Práve naopak, v mnohých miestnostiach sa televízia vôbec nenachádza. Celkovo sa v dome nachádza 5 spálni a taktiež tu môžeme nájsť napríklad kinosálu alebo nahrávacie štúdio.

57307-dum-jennifer-lopez

Druhá nehnuteľnosť vyhradená pre návštevy má taktiež 5 spálni. Na pozemku je aj mnoho ďalších stavieb ako napríklad stajne pre kone aj s výbehom, krytý plavecký bazén, záhradný pavilón a podobne. Na pozemku nájdeme aj tenisové kurty, exteriérový bazén a taktiež aj dom pre služobníctvo.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here