Patríš medzi fanúšikov nových technológii a páči sa ti fakt, že nový Apple iPhone 12 môžes nabíjať bezdrôtovou magnetickou nabíjačkou MagSafe? Na druhej strane ale pri jej cenovke 45 EUR sa ti už až tak nepáči. Tak práve pre teba má spoločnosť Alza vhodnú alternatívu, ktorá funguje úplne rovnako ako originálna nabíjačka MagSafe. Jej cenovka je však na polovici.

Bezdrôtová nabíjačka MagSafe
zdroj: alza.sk

Bezdrôtová magnetická nabíjačka Hishell Magsafe

Z hladiska dizajnu je magnetická nabíjačka od spoločnosti Hishell na nerozoznanie od tej originál Apple. Rozdiel bude len v technický špecifikáciách a to konkrétne v podpore Power Delivery o výkone až 15W. Zaujme aj možnosť rozoznať nabíjané zariadenie a na svojom druhom konci ponúka moderný USB-C konektor. Samozrejmosťou a neoddeliteľnou súčasťou pri tejto bezdrôtovej nabíjačke MagSafe je magnet. Ten slúži k uchyteniu na zadnej strane iPhonu 12.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Najväčším lákadlom megnetickej nabíjačky stále ostáva jej cena, ktorá je na úrovni 26,90 EUR, čo je skoro o polovicu menej, ako originál Apple nabíjačka. Pokiaľ ste teda fanúšikom moderných technolúogii a máte záujem vyskúšať magnetické nabíjanie, je verzia Hishell MagSafe nabíjačka tou pravou voľbou práve pre vás.

bezdrôtová nabíjačka MagSafe
zdroj: alza.sk

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here