Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Len pred pár hodinami sa odohrala tragická nehoda autobusu a nákladného auta. Nehoda sa stala neďaleko obce Nitrianske Hrnčiarovce a už teraz si vyžiadala najmenej 12 obetí a 20 ranených. Na mieste stále zasahuje viacej ako 30 hasičov a množstvo záchranárov. Na mieste zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. 

S ohľadom na vážny stav zranených sa môžu čísla obetí zvýšiť, no pevne veríme, že nie. Podľa dostupných informácii malo ísť o zrážku medzimestského autobusu, v ktorom malo sedieť veľké množstvo stredoškolákov. Cesta medzi Nitrou a Zlatými Moravcami je často označovaná aj ako „cesta smrti“ z dôvodu jej vysokej nehodovosti.

‼️AKTUALIZÁCIA – 15:30 hod. ‼️Na mieste nehody sa už nenachádzajú žiadne zranené osoby, všetky sú prevezené do…

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Streda 13. novembra 2019

Všetci sme na mieste odovzdávali lekárničky,“ cituje vyjadrenie svedka nehody TV Markíza. Niektorí zranení boli už prevezení do nitrianskej nemocnice. Na miesto tragickej nehody už smeruje aj ministerka vnútra Denisa Saková a ministerka zdravotníctva Andrea Kavalská. Svoju pracovnú cestu kvôli nehode ukončil aj premiér Peter Pelegrini, ktorý sa už vracia na Slovensko. „Pri Nitre sa dnes stala strašná tragédia. Okamžite som ukončil moju oficiálnu návštevu Cypru a vraciam sa na Slovensko priamo na miesto tragédie,“ povedal Peter Pelegrini.

Komentáre