Zatváračka leta v Žilinskom eXtreme parku dopadla na výbornú! Stovky ľudí sa rozhodli ukončiť leto štýlovo, v strede týždňa v posledný augustový utorok, a to všetko pod holým nebom a v sprievode tej najlepšej hudby. Počas párty sa mohli ľudia vyblázniť na pieskovej pláži v rytmoch elektronickej hudby od štyroch fantastických DJs, ktorí predviedli to najlepšie zo svojej tvorby.

Hudba od Amiga, LayDee Sue, Johnnyho de City a Tamiry DJane v kombinácii s rozľahlým open air areálom so štyrmi barmi, boli tou najlepšou voľbou na rozlúčku s letom 2018. Davy ľudí, stovky litrov alkoholu, hodiny dobrej hudby a fantastický sound & light. Čísla návštevnosti hovoria za všetko: zatváračka leta bola jednoducho bombová, o čom svedčí aj rekordný počet ľudí, ktorý areál eXtreme park na Vodnom diele doteraz zaznamenal.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

„Tak nejak som cítil už po otváračke leta, že by Stay Fresh mohlo trhnúť rekordnú účasť. Bola to akási predtucha, po Hu:manization sme všetci mali  možnosť sa zodpovednejšie pripraviť na záver, správne nahecovať organizátora, personál a v neposlednom rade aj zabávajúcich sa. A podarilo sa. Bola lepšia organizácia, viac barov, v rámci možnosti minimálna čakačka na alkohol a nealko. Za mňa, a myslím, že aj za personál, to dopadlo nad očakávania. Nastavili sme laťku vysoko a bude veľmi náročné to prekonať,“ hovorí Matúš Zachar, prevádzkový manažér reštaurácie Hu:man. Na otázku, či akcie budúceho leta budú mať šancu na nové rekordy návštevnosti však odpovedal takto: “ Ľudia tu môžu využívať veľký priestor na zábavu a tanec na piesku – je to tu podstatne lepšie ako tlačiť sa niekde v zafajčenom klube, no myslím si, že účasť sa bude udržiavať. Musí to byť umelo regulované, nakoľko po StayFresh sme si povedali, že toto už bolo kúsok nad hranicu a hlavne kapacitu areálu.“

O organizáciu Stay Fresh sa aj tento rok postarala skvelá eventová agentúra LeadEvents, ktorá je známa najmä vtipnými a veľmi originálnymi videopozvánkami. ,,Z nášho pohľadu dopadla akcia na výbornú a taktiež spätná väzba od zúčastnených bola veľmi pozitívna. Sme radi, že sa počet párty ľudí každým rokom zvyšuje a tento rok sme pokorili hranicu 1 500 ľudí, čo nás veľmi teší, avšak treba si uvedomiť, že open air akcie podobné týmto, nesú obrovské riziko, pretože počasie je jediný faktor, ktorý, bohužiaľ, nedokážeme ovplyvniť. Snažíme sa robiť veci inak, a preto veľmi podstatnú vec zohráva miesto konania akcie – a teda žilinský eXtreme park, kde sa dokážu volejbalove kurty premeniť na pieskovú pláž a párty pod holým nebom. Zároveň by sme sa chceli aj touto cestou poďakovať všetkým zúčastneným, všetkým partnerom a v neposlednom rade celému organizačnému tímu. Leto sme so Stay Fresh úspešne ukončili a nezostáva nám nič iné, ako sa tešiť na to, čo prinesie leto 2019, ktoré bude nekompromisné, pretože u nás slovo stagnácia nepoznáme,“ hovorí organizátor Ján Lešťan z agentúry LeadEvents.

Komentáre