Konečne prichádza dlho-očakávané leto a pre mnohých koniec školského roka. Pre mladých ľudí je leto stelesnením užívania si a oddychu na pláži pri vode. Presne na túto vlnu ťa dokáže skvele naladiť nadupaná párty HU:MANIZATION 2018ktorej už druhý ročník sa uskutoční 29. júna 2018 o 21:00 hod v eXtreme parku na Vodnom diele v Žiline. 

Párty na piesku, teplá letná noc a šíre nebo nad hlavou, existuje ešte lepšia kombinácia na odštartovanie leta? O tvoju zábavu sa budú starať DJ Michal Adamík, ako headlineri sa predstaví známa martinská dvojica Drozďo & Demex a do skorých ranných hodín vás bude rozdúchavať DJ Stanley White.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

 

Nenechaj si ujsť túto jedinečnú akciu a príď odpáliť svoje leto vo veľkom štýle. S týmito slovami nás privítaj majiteľ eventovej agentúry Lead Events – Ján Lešťan, ktorý vo svojom živote robí to čo ho baví a baví tým aj ostatných ľudí. Pár dní pred akciou si našiel čas a my sme ho pre vás vyspovedali:

  1. Ako sa zrodila v tvojej hlave myšlienka niečo takéto zorganizovať? Prečo práve žilinský eXtremepark? Už dlhšie som sa v hlave pohrával s myšlienkou ako navodiť atmosféru „párty na pláži“ pre všetkých duchom mladých „párty ľudí“ bez toho, aby museli cestovať k moru. Aj preto bol výber miesta žilinského eXtreme parku jasná voľba, nakoľko je to jeden z najlepších, ak nie najlepší priestor v Žiline pre akcie podobného letného nádychu. 

2. Vieme, že je to už druhý ročník. V čom bude tento iný? Môžu sa ľudia tešiť na rovnakú ak nie ešte väčšiu porciu zábavy? Našou prioritou je posúvať hranice              úspechu a zábavy. Ľudia sa môžu tešiť rovnako tak, ako minulý rok na vynikajúcich DJ-ov, ktorí sa postarajú o hudobnú zábavu a dúfam, že „účastníci zájazdu “ – teda my        zabezpečíme párty atmosféru a všetko čo k tomu patrí. 

3. Každá tvoja akcia je sprevádzaná nápaditým promovideom. Prečo je to teraz kombinácia dubajskej burky a klasickej škodovky? Mojou obľúbenou vlastnosťou        je nehľadať medzi vecami príliš veľký súvis, hlavne pokiaľ ide o videá, kde môžem naplno vypustiť svoju „šmahnutosť“ a dubajská burka v kombinácii so škodovkou, bol         spontánny nápad nakoľko mám rád, keď si ľudia vedia zo seba spraviť srandu.

4. Zorganizovať akciu v takomto meradle nie je jednoduché. Zhruba ako dlho si pripravoval Humanization 2018 a čo všetko to obnáša? Ako vyzerá tvoj deň v deň akcie a kedy končí? Asi mi nebudete veriť, ale ani sám netuším koľko mi príprava akcie trvá. Všetko to čo robím a pripravujem, spočíva v aktuálnom pocite a myšlienke. Keď v okamihu dostanem nápad, snažím sa ho zrealizovať a urobiť ešte zaujímavejším. V deň akcie si ľudia možno o mne myslia, že som asi ušiel z blázinca. Snažím sa, aby všetko vyšlo najlepšie ako môže a to je spojené s pocitom zodpovednosti voči ľuďom, ktorí sa večer prídu zabaviť a nechcem ich sklamať. Samozrejme večer je to už o inom.      Som nesmierne rád, keď si konečne môžem vydýchnuť s pocitom že všetko vyšlo a konečne sa aj ja zabavím.  

5. Všetko je to o zážitku a o emócii. Atmosféra na humanization 2018 má ľudí naladiť dobrou náladou na leto 2018, na čo všetko sa môžu tešiť? Samotné miesto eXtreme park má svoju emóciu, a každý event sa snažíme organizovať tak, aby mal určitú pridanú hodnotu a bol niečím výnimočný. Filozofia mojej spoločnosti je uprednostniť kvalitu pred kvantitou, čo znamená, že to čo niekto považuje za výnimočné a nadštandardné, my berieme ako samozrejmosť.

6. Máš na toto leto ešte nejaké to eso v rukáve? Pripravuješ ešte podobné akcie? Ako každý vieme, v kartách sú 4 esá a tak určite ich pár mám aj ja schovaných, avšak aké sa dozvieme neskôr..Načrtnem len toľko, že určite tak ako veľkolepo leto otvoríme, tak ešte veľkolepejšie ho zatvoríme 😉

7. Minulý rok sa ľudia z okolia sťažovali na hluk ešte v skorých ranných hodinách. Je to pravda alebo ako je na Slovensku zvykom, skutok sa nestal? Ľudia by sa          mali učiť zo svojich chýb a teda tí, ktorí minulý rok spali a my sme ich zobudili by mali na tento ročník prísť a zobudiť ďalších… 😀

 > PREDPREDAJ LÍSTKOV A VIP STOLOV <
➥ info@leadevents.sk

➥ eXtreme park Žilina
➥ 29. Jún 2018 – piatok
➥ START – 21:00

> LINE UP <

➥ DJ Michal Adamík – 21:00 – 23:00
➥ Drozďo & Demex – 23:00 – 01:00
➥ DJ Stanley White – 01:00 – 04:00

> ENTRIES <

➥ BASIC – 5€
– piesková pláž

➥ SILVER VIP – 10€
– piesková pláž
– VIP zóna

➥ VIP STÔL – 60€
– piesková pláž
– VIP zóna
– 4x vstup – vlastné sedenie
– 0,7l fľaša vodky
– 4x RedBull

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here