Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Alyse Parkerová bola ešte donedávna zástankyňa výlučne rastlinnej stravy. Veľkým oblúkom sa vyhýbala mäsu a živočíšnym veciam, čím si získala 240 000  fanúšikov po celom svete. Nedávno však svojich fanúšikov zaskočila videom na YouTube, ktoré nemalo s jej doterajším životným štýlom nič spoločné. Alyse si to odôvodňuje tým, že raz za čas treba zmenu, telo to vraj potrebuje ako soľ. 

ladbible.com

Vo svojom videu hovorí o tom, že už 30 dní dodržiava Carnivore diétu. Je to diéta pre mäsožravcov, spôsob stravovania založený výlučne na konzumovaní živočíšnych produktov, čiže mäsa, rybaciny a vajíčok. Neskôr sa priznáva, že ona sama je prekvapená, ako sa po diéte, s ktorou začala na odporúčanie od kamaráta, cíti zdravšie. Dokonca svoje rozhodnutie pre zmenu prirovnáva k tomu, že aj obľúbený šampón a kondicionér je potrebné po čase zmeniť. 

Aj napriek tomu, že sama Alyse je zo svojej diéty nadšená, jej fanúšikov to zlomilo srdce a sú z toho totálne rozhorčení. Pod videom sa objavili stovky kritických a neprajných komentárov. „Som taká zmätená. Ako môže byť niekto štyri a pol roka vegán a potom jesť mäso? Je úplne jedno, či sú zvieratá kŕmené trávou a dobre sa s nimi zaobchádza. Aj tak sú potom zabíjané a krájané na kúsky,“ rozčuľuje sa jedna z užívateliek sociálnej siete. „Je mi ľúto, som sklamaný. Jedlo je viac ako životný štýl. Je to znak úcty k životu. Vyberte si súcit,“ napísal ďalší.

Komentáre