Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Američanka zverejnila na sociálnej sieti fotografie, na ktorých je zaznamenaná jej Honda Civic po explózii. Chce tým upozorniť ľudí na to, aby nespravili rovnakú chybu ako jej dcéra. Je naozaj obrovské šťastie, že v tomto prípade došlo iba k materiálnym škodám. 

www.facebook.com

„Naozaj mám pocit, že o tom potrebujem rozprávať a dúfam, že ostatným pomôžem zabrániť tomu, aby sa im stalo niečo podobné. Prosím, zdieľajte moje fotky ako varovanie,“ okomentovala Christine Bader Debrechtová svoje fotografie, na ktorých je zachytené zničené auto s obrovskou dierou v strešnom okne a poškodeným interiérom.

www.facebook.com

„Moja dcéra nechala v odkladacom priestore medzi prednými sedadlami suchý šampón. Explodoval, ale našťastie k tomu došlo v čase, keď bolo auto odstavené doma. Všetko si všimol manžel, keď išiel na prechádzku so psami. Zostal v šoku. Vôbec nechápal, čo sa vlastne stalo,“ hovorí Debrechtová.

www.facebook.com

Upozorňuje nielen na suchý šampón ale celkovo na to, aby ste si dobre čítali varovania na výrobkoch. „Nepodceňujte varovania uvedené na výrobkoch. Nenechávajte v aute aerosólové fľašky a vždy skontrolujte, či ich tam bez vášho vedomia neodložili vaše deti. My sme dopadli dobre a som vďačná, že explózia nikomu neublížila. Ale nemusí sa to vždy takto skončiť,“ dodala Christine.

www.facebook.com

Výbuch musel byť naozaj silný, pretože vyrazil kryt uzavretého odkladacieho priestoru a rozbil strešné okno. Úlomky sa našli až do vzdialenosti 15 metrov od auta.

Komentáre