Spoločnosť EarthRoamer postavila na Forde F-750 luxusný domov pre 6 ľudí, s ktorým sa dostanete takmer kamkoľvek. Spoločnosť EarthRoamer sa špecializuje na úpravu expedičných vozidiel, ktoré ich nový majitelia budú doslova používať ako luxusné offroad domy na kolesách.

zdroj:EarthRoamer

EarthRoamer XV-HD ponúka svojej posádke sprchu, toaletu, plne funkčnú kuchyňu, obývačku, jedálenský stôl ale aj komfortné spálne. Okrem obývacej časti prešlo auto kompletnou off-road úpravou a navýšením výkonu motora. EarthRoamer XV-HD je našim najinovatívnejším produktom. Svojim majiteľom ponúka maximálnu funkčnosť, pohodlie a systémy, aké im žiadne iné expedičné vozidlo nevie ponúknuť,” povedal prezident spoločnosti.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj EarthRoamer

Pod kapotou tohto monštra sa nachádzad 6,7-litrový motor Powerstroke, ktorý ponúka 330 koní a krútiaci moment 982 Nm. Upravená svetlá výška, obuté obrovské 46” kolesá, zadná náprava na vzduchu s hydraulickým dorovnávaním náklonu, navijaky a LED svetlá robia z tohto auta doslova expedičné monštrum. Samozrejme, každá sranda niečo stojí a aj preto je cenovka tohto auta na úrovni $1.7 milióna.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here