Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Policajné zložky dnes pred pár hodinami informovali o tragickej dopravnej nehode, ktorá sa odohrala na severe Slovenska. Na miestnej komunikácii sa za bieleho dňa naháňali 3 Poliaci na luxusných športových vozidlách Ferrari, Porsche a Mercedes. Vodiči na Ferrari a na Porsche nezvládli predbiehací manéver a čelne sa zrazili s vozidlom idúcim v protismere.

„Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom vozidla Škoda Fabia. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne,“informuje polícia na Facebooku.

Polícia ďalej informovala, že pri nehode utrpel muž v protiidúcom vozidle ťažké zranenia, ktorým, žiaľ pri prevoze do nemocnice podľahol. Ťažké zranenia utrpela aj jeho 50-ročná spolujazdkyňa a ďalší 21-ročný mladík. U vodičov áut nebol zistený alkohol a polícia na prípade intenzívne pracuje. Vodič na Porsche bol okamžite vzatý do väzby.

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Nedeľa 30. septembra 2018

 

 

Komentáre