Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Pražské služby sa rozhodli prácu svojich údržbárov zviditeľniť, a to naozaj neobvyklým spôsobom. Na sociálne siete umiestnili ich fotografie pri práci, pričom sa inšpirovali ikonickými snímkami. Séria fotografií pracovníkov sa stala doslova virálnou a ľudia sú z nej nadšení.

„Fotografia inšpirovaná The Beatles vznikla na žižkovskom prechode spontánne počas zimnej údržby komunikácií.”, hovorí hovorca Pražských služieb Radim Mana. Príspevok na sieťach zafungoval a firma sa tak rozhodla v tejto zábavnej forme prezentácie pokračovať. „Na sociálnych sieťach vsádzame na humor. Veríme, že sa nám to darí a je to správna cesta.”, dodáva Mana. 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

Medzi obľúbenú imitáciu patrí aj fotografia pracovníkov, ktorí napodobňujú robotníkov na Empire State Building. Čo poviete, veľmi dobrý nápad ako zaujať a zároveň poukázať na to, že je dobré, ak má človek rád svoju prácu, no nerobí mu problém si občas urobiť zo seba aj srandu.

Zdroj: Instagram

Podľa všetkého majú pracovníci plnú hlavu nápadov. Rozhodli sa, že v blízkej budúcnosti vytvoria imitáciu plagátu ikonického filmu Rocky a tiež sa chystajú napodobniť aj Da Vinciho Poslednú večeru. Viac vtipných fotografií si môžete pozrieť na oficiálnom instagramovom profile Pražských služieb.

Komentáre