60-ročná americká speváčka už pred 4 rokmi dokázala svetu, že do starého železa rozhodne nepatrí, keď vydala (mierne kontroverzný, no keďže ide o Madonnu, berme to s rezervou) album Rebel Heart, ktorým oslovila veľké množstvo mladých ľudí. Rebel Heart bol považovaný za umelecký vrchol jej tvorby, na ktorom sa okrem nej podieľali mená ako Avicii, Kanye West, Diplo, Nicki Minaj a ďalší. S veľkolepým turné precestovala svet a rovnako to plánuje urobiť aj tento rok, po vydaní svojho ďalšieho štúdiového albumu.

Zdroj: facebook.com/madonna/

Začiatkom apríla speváčka Madonna na svojich sociálnych sieťach začala postovať príspevky, ktorými ohlasovala nový album. Prvý singel z neho vyšiel len pred pár dňami – ide o skladbu Medellín, na ktorej spolupracoval aj kolumbijský interpret Maluma. Madonnin v poradí už 14. štúdiový album bude niesť názov „Madame X“ a vyjde 14.6.2019.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Zdroj: facebook.com/madonna/

Postava Madame X, o ktorej speváčka hovorí, je podľa jej vlastných slov jej novým umeleckým alter egom:
„Madame X je tajná agentka, ktorá cestuje po celom svete, mení identitu, bojuje za slobodu, prináša svetlo na tmavé miesta. Je kabaretná speváčka, prostitútka, svätica, profesorka, študentka, hlava štátu, matka, dieťa, speváčka,… Je to špiónka v dome lásky. Ja som Madame X,“ hovorí o svojej novej úlohe vo svete hudby Madonna.

Zdroj: facebook.com/madonna/

Oficiálny videoklip k prvej skladbe z pripravovaného albumu Madonny, ktorá nesie názov Medellín, si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=JjkqrOsqHuQ

Komentáre