Polícia v štáte Illinois pátra po mužovi podozrivom z drogovej trestnej činnosti. Polícia z mesta Galesburg rieši veľmi zvláštny prípad, kedy pátra po mužovi, ktorý sa až nápadne podobá na seriálovú postavu Waltera White zo seriálu Braking Bad na Slovensku známom ako Perníkový tatko.

Todd W. Barrick Jr

Podozrivý muž sa volá Todd W. Barrick a má 50 rokov. Na oficiálne zverejnenej fotografii, na základe ktorej bolo aj vyhlásené pátranie sa hľadaný Todd až moc nápadne podobá na Waltera White. Na fotografii má oblečené biele športové tielko a na očiach má dioptrické okuliare hranatého tvaru. Navyše kriminálnik má hustú bradu okolo úst a je plešatý.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pre tých, ktorý by nevedeli. Walter White je seriálová postava hraná hercom Bryanom Cranstonom. V seriály je vysokoškolským učiteľom chémie, ktorému bola diagnostikovaná rakovina v štádiu 3 a tak sa z dôvodu zabezpečenia rodiny rozhodne začať variť metamfetamín.

Walter White zdroj: beliefnet.com

Na celom prípade je zaujímavá až neuveriteľne nápadná podoba medzi Toddom a Walterom Whiteom a zároveň aj fakt, že obaja sa mali zaoberať výrobou metamfetamínu.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here