Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nastupovanie do lietadla je často veľmi zdĺhavý a únavný proces, na ktorého konci sú všetci cestujúci radi, že si odložili batožinu a už pohodlne sedia na svojich miestach. Tomuto všetkému však predchádza napríklad aj odloženie batožiny do priestorov nad hlavami. Tie však bývajú často preplnené a cestujúci si tak niekedy nútení odložiť svoje kufre do batožinového priestoru lietadla.

I can’t get over how weird I find this. @SouthwestAir please get it together pic.twitter.com/bEHkMMgGXU

— Verny Vern (@Disko_InVERNo)

Svoje o tom vie aj cestujúca Veronica Lloyd, ktorá pre portál The Independent uviedla, že v priestore nad hlavami cestujúcich zbadala skrývať sa letušku. Aktívna letuška si tam vliezla, vďaka čomu neprekážala pri nastupovaní cetujúcich a na celý proces z výšky dohliadala.

zdroj: Independent

Na margo celej humornej situácie sa už vyjadrila aj samotná letecká spoločnosť, ktorá sa na odľahčenie celej situácie vyjadrila s úsmevom na tvári. „Naši zamestnanci sú známi ukazovaním svojho zmyslu pre humor a výnimočných osobností. V tomto prípade sa jedna z letušiek pokúsila trochu zavtipkovať s nastupujúcimi pasažiermi. Samozrejme, nejde o našu štandardnú procedúru a palubný personál vždy prioritne dbá na bezpečnosť.“

Komentáre