Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Toto 4-ročné dievčatko si nevedomky zariadilo narodeninovú oslavu vo veľkom štýle. Namiesto cukroviniek totiž svojim spolužiakom v škôlke rozdávalo balíčky s bielym práškom, no neprišlo jej to zvláštne, veď mala len 4 roky. „Cukrovinka“ v práškovom stave je pre dieťa stále len cukrovinkou…

Zdroj: pixabay.com

Dievčatko z amerického mesta Selbyville veselo rozdávalo narodeninové balíčky „s cukrovinkami“ spolužiakom, až do chvíle, keď si to všimli učiteľky. Tie skonštatovali, že balíčky vyzerajú podozrivo, deťom ich zozbierali a zavolali políciu. Expertíza obavu učiteliek potvrdila – v balíčkoch sa nachádzal čistý heroín a vypátrať dílera bolo v tomto prípade veľmi jednoduché.

Zdroj: pixabay.com

Heroín patril 30-ročnej matke škôlkarky. Vak dieťaťa totiž rozhrýzol pes, tak sa rozhodla požičať jej svoj. Zabudla však, že v ňom ukrýva 250 sáčkov s heroínom. Matku polícia obvinila z ohrozenia mravnej výchovy dieťaťa a z prechovávania drog. Ak ste si však mysleli, že momentálne sedí vo väzení, mýlite sa. Od väzenskej cely ju zachránila kaucia vo výške 4 500€, no jej deti, škôlkarku a jej 2 súrodencov, sociálka umiestnila do pestúnskej starostlivosti inej rodiny a matke zakázala stýkať sa s nimi. 

Komentáre