Na rôzne deti fungujú iné tresty rozlične. Niektorému stačí len dohovoriť, inému zas treba uložiť väčší trest. Isté 10-ročné dievčatko z amerického štátu Ohio opakovane šikanovalo ostatné deti v autobuse, za čo ju z autobusu vyhodili. Prvý krát jej to ešte prešlo, ale druhý už nie.

V takýchto prípadoch detskej šikany chcú mnohí rodičia vidieť uložený trest a požadujú aby s tým dieťa okamžite prestalo. Matt Fox, otec 10-ročného divčatka sa rozhodol dať svojej dcére príučku, na ktorú tak skoro nezabudne. Po prvý krát keď ju za šikanovanie z autobusu už vyhodili, dievčatko dostalo trest, ten však ale zjavne nebol dostačujúci.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Na druhý krát si otec pripravil niečo, na čo tak skoro už jeho dcéra nezabudne. Po tom čo ju opäť vyhodili z autobusu si dievčatko najivne myslelo, že ju jej otec zavezie do školy vzdialenej asi 7 kilometrov. To sa však veľmi mýlila. Do školy musela ísť v chladnom počasí peši a aby toho nebolo málo, jej otec ju sprevádzal, ten však sedel v aute  pár metrov za ňou. Na svoju dcérku prirodzene aj dohliadal, aby sa jej nič nestalo. Tento svojský trest si otec samozrejme natočil aj na telefón a na tomto videu sa teraz baví celý internet.

 

 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here