Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Na rôzne deti fungujú iné tresty rozlične. Niektorému stačí len dohovoriť, inému zas treba uložiť väčší trest. Isté 10-ročné dievčatko z amerického štátu Ohio opakovane šikanovalo ostatné deti v autobuse, za čo ju z autobusu vyhodili. Prvý krát jej to ešte prešlo, ale druhý už nie.

V takýchto prípadoch detskej šikany chcú mnohí rodičia vidieť uložený trest a požadujú aby s tým dieťa okamžite prestalo. Matt Fox, otec 10-ročného divčatka sa rozhodol dať svojej dcére príučku, na ktorú tak skoro nezabudne. Po prvý krát keď ju za šikanovanie z autobusu už vyhodili, dievčatko dostalo trest, ten však ale zjavne nebol dostačujúci.

Na druhý krát si otec pripravil niečo, na čo tak skoro už jeho dcéra nezabudne. Po tom čo ju opäť vyhodili z autobusu si dievčatko najivne myslelo, že ju jej otec zavezie do školy vzdialenej asi 7 kilometrov. To sa však veľmi mýlila. Do školy musela ísť v chladnom počasí peši a aby toho nebolo málo, jej otec ju sprevádzal, ten však sedel v aute  pár metrov za ňou. Na svoju dcérku prirodzene aj dohliadal, aby sa jej nič nestalo. Tento svojský trest si otec samozrejme natočil aj na telefón a na tomto videu sa teraz baví celý internet.

Life lessons!!!!UPDATE: lesson learned! Still has all her extremities intact is happy and healthy and seems to have a new outlook on bullying as well as a new appreciation for some of the simple things in life she used to take for granted #HOLDOURKIDSACOUNTABLE #STOPBULLYING

Uverejnil používateľ Matt Cox Pondelok 3. decembra 2018

 

 

 

Komentáre