Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Raper v súčasnosti čaká na odsúdenie za poplatky a vydieranie. Prvýkrát ho zatkli v novembri 2018 a bol mu uložený povinný trest odňatia slobody v trvaní 47 rokov po tom, čo sa priznal k niekoľkým obvineniam. Avšak krátko po jeho zatknutí uzavrel dohodu, že bude spolupracovať s federálnou vládou, čo malo skrátiť jeho trest. 

thedailybeast.com

Minulý mesiac, Tekashi svedčil na súde proti svojim bývalým členom gangu Nine Trey, Anthonymu „Harvovi“ Ellisonovi a Aljermiahovi „Nukeovi“ Mackovi, ako súčasť tejto dohody. Obaja muži boli odvtedy uznaní vinnými.

S určitosťou vieme, že Tekashi splnil svoju časť dohody. Je teraz na prokuratúre, aby navrhla súdu, znížiť jeho trest z pôvodných 47 rokov na úplne minimum. Čo by pre rapera znamenalo, že sa dostane na slobodu najneskôr v januári 2020, krátko po jeho pojednávaní, ktoré ho ešte čaká. 

Zatiaľ čo je Tekashi 6ix9ine vo väzení, podpísal zmluvu s vydavateľstvom 10K Projects, s ktorými už predtým spolupracoval. Billboard správu potvrdil krátko po tom, čo TMZ zverejnila tieto správy 11. októbra. Tiež tvrdí, že obchod má hodnotu vyššiu ako 10 miliónov dolárov. Zmluva zrejme pokrýva vydanie ďalších dvoch 6ix9ine albumov: jeden na nahranie v angličtine a jeden v španielčine.

Komentáre