Nie je úplne jasné či to mladíkovi prišlo vtipné alebo prečo ho napadlo to urobiť. Toto video pochádza z južnej časti Číny a nikto do dnes nevie čo tým chlapec vlastne sledoval. Zo záberov bezpečnostnej kamery je len jasné čo urobil.

zdroj: Crazy China Videos/YouTube

Tieto zábery zachytávajú mladého chlapca ako si rozopne nohavice a pomočí celý ovládací panel výťahu. Nohavice si potom zapne a myslí si, že akoby nič vystúpi z výťahu a odíde. Stane sa však to, čo asi nečakal. Dvere výťahu sa najskôr mierne otvoria no následne celý výťah skratuje, dvere sa znovu uzavrú a celý ovládací panel sa rozbliká. V tej chvíli mladý Číňan už asi pochopil, že to robiť nemal.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Chlapca sa zmocní panika, začne vo výťahu skákať a bezhlavo stláčať sebou pomočené tlačidlá ovládacieho panelu. Náhle sa však celá situácia ešte zhorší a celý výťah sa ponorí do tmy. Jeho celé počínanie zachytili aj bezpečnostné kamery výťahu a toto video okamžite obletelo celý internet.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=qd6cSB7XhRs

Na základe portálu The Strait Times, mladík musel byť vyslobodený nič netušiacimi bezpečnostnými zložkami budovy ale našťastie sa mu nič nestalo. Neskôr keď si záchranári pozreli bezpečnostnú kameru, pochopili čo sa vlastne tomuto výťahu stalo.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here