Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Obéznemu psíkovi boli veterinári nútení naordinovať prísnu diétu po tom, čo zistili, že pes váži takmer dvojnásobok svojej váhy. Priemerný Jack Russell váži zhruba 6-7 kilogramov, Skylar vďaka svojmu apetítu váži viacej ako 10 kilogramov. Ako jej majitelia uvádzajú, jej obľúbeným jedlom sú syrové Doritos, pri ktorý pre portál LadBible aj zapózovala.

Jack Russel-ka Skylar sa odfotila aj s jej obľúbenými Doritos, Zdroj: Storytrender

Skylar sa vyjedla takmer na dvojnásobok svojej priemernej váhy, kvôli svojim majiteľom a susedom, ktorí nedokážu odolať jej psiemu pohľadu. Ako jej majitelia ďalej uviedli, Skylar má silný apetít no jej obľúbeným jedlom sú syrové Doritos, za ktorými sa ide zblázniť.

Takáto veľká váha nie je zdravá a pre telo psíka môže byť nebezpečná. Preto aj tento Jack Russell musel kvôli problémom so srdcom navštíviť veterinára, ktorý mu naordinoval zdravšiu stravu a dlhšie prechádzky.

„Máme ju už od šteniatka. Keď sme ju doniesli, bol veľmi malinká a tak sme jej čas od času dávali viac jedla. Doma máme ešte jedného psa, ktorý niekedy ani nedoje svoju večeru, Skylar ju vždy doje zaňho,“ povedala Mandy Hannigan, majiteľka psov.

Fotografia Skylar aj s jej majiteľkou, Zdroj: Storytrender

 

Komentáre