Spomínate si na slávne slová Snoop Dogga zo svojej druhej pesničky z roku 1944, ktorá nesie výstižný názov Gin and Juice? 

‘Rollin’ down the street, smokin’ indo/Sippin’ on gin and juice, laid back
with my mind on my money/And my money on my mind/Rollin’ down the street, smokin’ indo/Sippin’ on gin and juice/Laid back with my mind on my money and my money on my mind…’

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: canoe.com

Nestarnúci rapper Snoop Dogg spoločne s barmanmi Hubertom Kellerom and Michaelom Voltaggiom namiešali najväčší Paradise Cocktail na svete. Tento drink pozostávajúci z ginu, marhuľového brandy a pomarančového džúsu sa im podarilo namiešať na hudobnom festivale (BottleRock Napa Valley music festival), ktorý sa nedávno uskutočnil v Kalifornii. Samozrejme, čo by to bolo za cocktail bez poriadneho obrovského dekoračného dáždniku, ktorý ani v tomto drinku nesmel chýbať.

View this post on Instagram

In my @djkhaled voice another 1

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Podľa oficiálnych informácii zverejnených portálom The Mercury News, mal tento drink až 550 litrov a spotrebovalo sa naň 180 fliaš Hendricks ginu, hoci v populárnej piesni spieva Snoop Dogg o Seagram gine. Mimo iného sa v roku 2017 Snoop stal oficiálnym ambasádorom ginu Tanqueray No. Ten.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here