Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

V minulosti nebolo také jednoduché a bežné zarábať na hudobných klipoch k svojim piesňam prostredníctvom streamovacích portálov. V minulosti sme mali možnosť vzhliadnuť niečo takéto ojedinele v TV (samozrejme ale v cenzúrovanej forme) alebo ešte možno tak na MTV.

zdroj: YouTube.com

Tak, ako sa doba posunula ďalej, vyvinuli sa nové streamovacie kanály – tým azda najväčším je stále populárne YouTube. Vďaka podobným systémom dokážu umelci zarábať na videoklipoch nemalé peniaze a taktiež mohlo vzniknúť aj nové povolanie – youtuber. Takýto kontent by sa však bez sociálnych sietí šíril len ťažko, čo nám vlastne vytvára uzavretý online kruh tejto doby.

Na scénu sa tak dostávajú aj staré videoklipy, ktoré je možné vďaka novej technológii ukázať verejnosti. Svoje o tom vie aj Patrik „Rytmus“ Vrbovský, ktorý takúto službu naplno využíva a aj vďaka tomu majú jeho fanúšikovia možnosť nahliadnuť do časov minulých a vzhliadnuť tak niečo, čo nikdy predtým ešte nemali možnosť vidieť. Vo svojom poslednom príspevku Rytmus zverejnil videoklip k piesni „Potrebujem tvoju nenávisť“ z albumu Bengoro z roku 2006.

Komentáre