Najpopulárnejšie slovenské rapové trio- Rytmus, Ego, Anys vydalo pre svojich fanúšikov 2 mobilné aplikácie.

Prvá z nich sa nazýva KNTRFKT. Je zameraná na informovanie verejnosti a aktuálnom dianí skupiny. V menu sa nachádzajú sekcie ako:

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

IMG_8394

 1.  BIO

  „Z detskej izby po 15-tisícový  kotol.“

  15 rokov uplynulo odkedy sa Ego a Rytmus stretli v Anysovej detskej izbe a vytvorili Kontrafakt. V roku 2001, keď sa spoznali, hneď vedeli, čo chcú. Robiť kvalitnú hudbu. A to sa im podarilo. Od singlu Dáva mi, ktorý odpálil vlnu rapu, sú v neustálom kolotoči koncertov a nových albumov. Ich tvorba neustále definuje nové rapy a štýly. E.R.A, Bengoro, Bozk na rozlúčku, Kral, Fenomén, Navždy, ktoré vznikli pod labelom Tvoj Tatko Records si môžeš vypočuť tu. A nielen to, ale aj všetky ostatné skladby, na ktorých sa podieľali. Vypočuj si roky driny a tok slov vo všetkých albumoch, diskutuj, sleduj a bav sa.

  13236211_1336548726362401_37502818_n

 2. Kde nás stretnete– Táto sekcia informuje o vystúpeniach a akciách, na ktorých vstúpia. V sekcii si taktiež môžete priamo zakúpiť aj lístok na ich vystúpenie.
 3. SHOP- možnosť zakúpenia oblečenia a reklamných predmetov
 4. Novinky- Sem členovia pridávajú najnovšie fotografie a informácie o svojom každodennom živote
 5. Questions- Otázky, na ktoré Vám priamo trio odpovie  
 6. Hudba- Sekcia obsahujúca všetky skladby a albumy skupiny

IMG_8392

JBMNT

Druhá aplikácia nesie názov JBMNT. JBMNT je titulom pre ďalšie 3 minihry. Každý z členov Kontrafaktu figuruje v jednej minihre. Každá hra a postava má svoj vlastný a osobitý štýl a iný cieľ.

IMG_8393

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here