Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Dlhoočakávané pokračovanie filmu sa dostane do kín už v Apríli roku 2018 a filmové obsadenie je znova obdivuhodné. V najnovšom pokračovaní si opäť zahrajú vaši ubľúbený hrdinovia ako: Iron Man (Robert Downey Jnr), Captain America (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth), Spider-Man (Tom Holland), Hulk (Mark Ruffalo), Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) a trochu prekvapivo aj Strážci Galaxie.

zdroj: quirkybyte.com

Na základe oficiálnych vyjadrení Marvel studios vieme, že pokračovanie – Infinity War – vyobrazí neuveriteľné napredovanie a 10-ročný technologický pokrok spoločnosti. Spoločnosť Marvel sa ďalej vyjadrila, že tento film bude zobrazením najväčšej filmovej show, aká sa kedy na plátna dostala.

Skupina Avengerov bude vo filme nútená obetovať takmer všetko v snahe zachrániť svet a zabrániť negatívnemu superhrdinovy Thanosovi v zničení planéty a celého vesmíru.

Spoločnosť Marvel tento trajler zverejnila ešte len včera a na svojom Twitter účte zároveň zverejnili aj reakcie fanúšikov, ktorým týmto aj poďakovali, za ich priazeň a za fakt, že sú tými najlepšími na svete!

Komentáre