Slávny burger sa spojí s azíjskou omáčkou Sriracha. Pôjde tak o prvú zmenu receptúry tohto burgru v histórii.

Spoločnosť McDonald’s už tento typ Big Macu otestovala v Los Angeles, San Diegu a Seattli. Namiesto šalátu dostal sendvič porciu baby špenátu a kučeravého kelu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

3009ff283e5a2d2463e4e329c25bfc461e70011f4bd37056bb37da640e731e99_large

Staro-nový burger sa osvedčil a fastfoodový reťazec ho začne ponúkať aj v iných štátoch USA. Dostane sa novinka aj ku nám na Slovensko?

„Na Sriracha BigMac burgri si zatiaľ pochutnajú iba návštevníci amerických reštaurácií McDonald’s . Uvedenie novinky v Európe zatiaľ neplánujeme,“ uviedla Zuzana Svobodova, riaditeľka PR a komunikácie McDonald’s pre ČR a SR.

Huy Fong Foods Inc. Sriracha sauce is displayed for sale during the grand opening of a Wal-Mart Stores Inc. location in the Chinatown neighborhood of Los Angeles, California, U.S., on Thursday, Sept. 19, 2013. Wal-Mart Stores Inc. will phase out 10 chemicals it sells in favor of safer alternatives and disclose the chemicals contained in four product categories, the company announced Sept. 12. Photographer: Patrick T. Fallon/Bloomberg via Getty Images
Omáčka Sriracha je špecialita ktorá pochádza z Ázie. Pikantná omáčka pozostáva najmä z pálivých papričiek a cesnaku. U nás sa dá kúpiť najmä v ázijských potravinách. Vo svete je mimoriadne populárna. Američania a nielen oni si ju dávajú na burgery, na zeleninu, pizzu a do polievok.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here