Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vianoce sú už skutočne za dverami. Je to obdobie radosti, harmónie a porozumenia, minimálne dovtedy, kým sa nevyberiete na vianočné nákupy do obchodného centra. Pokiaľ ste ešte nezačali s nakupovaním vianočných darčekov, je ten správny čas začať. Ak však máte doma aj malé ratolesti, dobre viete, že vybrať ten správny darček, ktorý dieťa po týždni nehodí do kúta je naozaj obtiažne. 

Mamička Kristína má na to skvelý trik, vďaka ktorému predídete predvianočnému kriku a zhonu. Jej štvorročná dcérka je ako každé iné dieťa. Z hračkárstva by chcela všetko a len ťažko si vyberie pár hračiek, po ktorých by naozaj túžila. Kristíne už pomaly dochádzala trpezlivosť, a tak vymyslela jednoduchý, no zato veľmi účinný plán. 

Svoju dcéru odfotila v hračkárske s každou hračkou, ktorá sa jej na prvý pohľad zapáčila. Následne nato sa dohodli, že všetky fotky pošlú Ježiškovi, a ten sa rozhodne, čo z toho pod stromček prinesie. Doma si fotky spolu ešte s odstupom času popozerajú, prípadne vymažú tie, po ktorých už malá dcérka netúži. 

facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com
facebook.com

Tento spôsob nakupovania sa páči obom stranám. Deti sú rady, že ich ofotíte s hračkou, ktorú by chceli, a vy si potom môžete z fotiek vybrať tie hračky, ktoré kúpite. Prípadne sa môžete dohodnúť s príbuznými, kto čo kúpi. 

Komentáre