Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nadšenci deep housovej hudby, ktorá v sebe spája prvky housu, jazz-funku a soulu sa môžu tešiť na dátum 18.10.2019, kedy sa v žilinskom Event House uskutoční HYPNOTIC NIGHT. Celý projekt vznikol v hlavách ambicióznej dvojice Frickobrothers, vďaka ktorým sa v tento večer za dj-ským pultom predstavia okrem ich samotných aj svetové mená ako Themba a Masha LWP

Thembova hudba odzrkadľuje jeho africké korene a zahŕňa miestnych spevákov, skladateľov a perkusionistov, čím vytvára jedinečný pohľad na elektronickú hudbu, ktorý si za krátky čas obľúbilo veľké množstvo ľudí po celom svete. Tento Juhoafričan je rezidentom v Hï IBIZA (Black Coffee Saturdays) a svoje má odohraté aj na ďalších miestach na Ibize ako napríklad Ushuaïa, Amnesia, Blue Marlin, Heart a Pacha. V roku 2018 bol nominovaný do kategórie „Najlepší nováčik“ a tento rok je opäť v súťaži „Najlepší prelomový DJ“ za rok 2019 na IBIZA DJ AWARDS.

Neváhaj a príď sa aj ty zabaviť a na vlastné oči sa presvedčiť, ako Themba ukáže kto mieša karty na party ostrove Ibiza.

Djs
Frickobrothers (Hypnotic)
Masha lwp (Fuckthem)
THEMBA (SA)

Vstupenky/ Tickets : Predpredaj
13€ (prvých 150ks), následne 15€

VIP/table/limited
kontakt +421 907 829 372

Komentáre