Robbie Williams oznámil, že vydá nový album v novembri. Album vychádza k dnešnému dňu 4.11. 2016. Názov album bude pomenovaný „The Heavy Entertainment Show“.

robbie-williams-1

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
11e710a7e961b7850bf951f5eed46d68-1000x1000x1
Obal albumu, na ktorom je spevák prezentovaný ako boxer, ktorý bojuje sám proti sebe. Posledný album vyšiel v roku 2013, ktorý sa volal The Crown.

Robbie prezrádza:

„Pracoval som na tomto albume, ako som pracoval na všetkých ostatných doteraz. Bol to proces 3 ročnej práce, niektoré z týchto piesní, ktoré sú na albume som mal pred 3 rokmi. Mal som ich v počítači. Ale prišli nové pesničky ktoré ich vytlačili. Staré, sa ale vrátili a stali sa novými. Keď som našiel staré, bol som nadšený. Je to úplne obyčajný proces v hudbe, ktorý roky funguje“ povedal.

O spevákovi treba povedať, že je ženatý a má dve deti. Za manželku si zobral Aydu Field. Na tvorbe albumu spolupracoval s dlhoročným spolupracovníkom Guyom Chambersom.

Chambers povedal: 

„Sme späť v živote toho druhého a ja ho milujem, je to môj hudobný brat…..duchovný bratLen sa snažíme dostať späť do štúdia a vytvoriť nejaké kúzlo, a dúfajme že to bude to, čo nás spravilo byť uspešní na prvom mieste.“

Robbieho titulná pieseň:  Party Like A Russian

 

Druhá pieseň Love Of My Life, ktorá zatial vyšla v podobe chuťovky:

 

 

 

 

Komentáre