Snáď úplne každému sa v živote stane, že sa niekam ponáhľa a v tej najhoršej možnej chvíli si zabuchne dvere a kľúč nechá vnútri. Niekedy to tak jednoducho je či zo stresu, alebo máte hlavu v oblakoch a zabudnete si vziať kľúče. Inokedy vám dvere zase zabuchne prievan. Určite sa ale zhodneme, že sa niečo také skrátka môže stať. Čo teda v takej situácii robiť?

Na Slovensku sa nachádza množstvo spoločností, ktoré dokážu takýto problém rýchlo vyriešiť. Overeným je však určite zámočníctvo v Bratislavektoré Vám spoľahlivo otvorí akékoľvek dvere. Profesionálny personál dokáže za pár minút otvoriť zabuchnuté alebo zamknuté dvere a čo je najdôležitejšie – urobia to bez najmenšieho poškodenia. 

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Prvým problémom však býva, zohnať na nejakého zámočníka kontakt. Odporúčame vám teda mať číslo na zámočníka (najlepšie ešte na nejakého z okolia) uložené v mobile a otváranie zabuchnutých dverí tak už nebude žiadny problém.

Dvere vám zámočník samozrejme otvorí až potom, čo si podľa preukazu totožnosti overí, že vaše trvalé bydlisko zodpovedá adrese otváraného bytu. Do nepríjemnej situácie sa však môžte dostať aj keď zistíte, že máte zabuchnuté kľúče v aute. Neprepadajte panike a zamyslite sa, či sa neviete rýchlo dostať k náhradným kľúčom. Vozidlo by ste však nemali nechať bez dozoru kvôli prípadným zlodejom.  

zdroj: generalibalans.sk

Ďalšou možnosťou je zavolať profesionálov, ktorí majú s otváraním dverí veľa skúseností, môžete si byť istí, že vaše auto zostane nepoškodené a zároveň obrovskou výhodou je aj to, že takúto službu si môžete zavolať kedykoľvek, pretože pohotovostná služba je k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni. 

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here