Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Baltimorský realitný magnát a developer sa rozhodol udeliť svojim zamestnancom nevídané vianočné prémie. Svojim 198 zamestnancom rozdal dohromady $10 miliónov, čo pre každého zamestnanca priemerne znamenalo vianočný bonus vo výške $50 000.

Spoločnosť St. John Properties patrí v danej oblasti k úplnej špičke. Jej trhová hodnota je odhadovaná na viacej ako $3,5 miliardy. Zakladateľ spoločnosti Edward St. John sa rozhodol svojim zamestnancom spríjemniť Vianoce a odvďačiť sa im za tvrdú prácu. Každý zamestnanec bol ohodnotený podľa presného koeficientu, na základe svojej pracovnej pozície a výkonu. V priemere dostal každý zamestnanec pod stromček zhruba $50 000, uvádza portál New York Post.

Rozdávanie odmien sa odohralo na vianočnom večierku spoločnosti, ktorý si spokojný majiteľ celý nakameroval a zachytil tak tváre prekvapených a šťastných zamestnancov. Tí tomu najskôr nechceli ani veriť, no po otvorení jednotlivých obálok s výškou ich odmeny sa po celej miestnosti niesli už len šťastné a radostné výkriky.

Majiteľ spoločnosti im následne už len poďakoval a odôvodnil, že takéto odmeny sú možné len vďaka tvrdej práci a dosiahnutiu míľnika, kedy spoločnosť dokázala prekonať hranicu 1,8 milióna metrov štvorcových kancelárskych, skladových a iných prevádzkových priestorov v 8 štátoch, ktoré patria do portfólia ich spoločnosti.

Komentáre