Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Vianoce bez vianočnej výzdoby si mnohí z nás nevedia ani len predstaviť. Sú ľudia, ktorí sa v zdobení celého domu vyžívajú, a potom sú tu ľudia, ktorí túto činnosť náramne neobľubujú. Sestry Veronika Gentileová (30) a jej sestra Giovanna Avatiová (40) sa rozhodli, že práve týmto ľuďom to uľahčia, a vyzdobia im dom namiesto nich. Netradičné podnikanie sestier sa začalo po tom, ako Veronikiných kamarátov upútal vianočný výtvor, ktorý zdobil jej obývačku.

Instagram/veronikaa__p

„Pred štyrmi rokmi som povedala môjmu manželovi, že chcem na Vianoce poriadne vyparádiť dom. Výzdoba upútala pozornosť mojich priateľov. Začalo to tak, že jeden z nich ma oslovil, aby som vyzdobila stromček u nich doma,“ opisuje začiatky mladá žena. Spočiatku to robila len vo svojom voľnom čase, no keď sa začali objednávky hrnúť, na pomoc si zavolala aj svoju mladšiu sestru. Za hodinu práce si účtujú 16 eur, čo znie ako fajn privyrobenie pred Vianocami. 

Instagram/veronikaa__p

V budúcnosti majú v pláne rozšíriť svoje podnikanie do celého mesta pomocou facebookovej stránky, kde budú pridávať príspevky so svojou prácou. „Je to všetko o umiestnení ozdôb. Po zavesení jednej dekorácie na stromček sa vždy pozriem, či umiestnenie ladí s priestorom. A nebojte sa netradičných kombinácií, ak sa vám páčia. Nezabúdajte, že je to váš stromček a vy ho budete mať celý čas na očiach,” radí Veronika všetkým tým, ktorí si nevedia dať s výzdobou rady. 

Instagram/veronikaa__p

 

houstoniamag.com

Komentáre