Nutella ako taká si na trhu drží už dlhé roky monopolistické postavenie. Niektorí si dokonca nevedia ani predstaviť ráno bez krajca pečiva natretého touto lahodnou orieškovo-čokoládovou nátierkou. Iní nám dajú určite zasa za pravdu, že jedeniu lahodnej Nutelly lyžicou priamo z dózy sa nič nevyrovná. Vo Veľkej Británii však aktúalne pôsobí hotový ošiaľ nový produkt od spoločnosti Lindt, ktorý je Nutelle vyrovnaný konkurentom.

Značku Lindt asi nemusíme ani predstavovať. Je to jeten z popredných svetových výrobcov kvalitnej a chutnej čokolády, pochádzajúci zo Švajčiarska. Spoločnosť Lindt sa preslávila v našich končinách hlavne svojimi skvelými čokoládovými guľkami najrôznejších príchutí a nikto moc nečakal, že spustia aj predaj svojej vlastnej čokoládovej nátierky. Infromácie o novom produkte sa rýchlo rozšírili do médií a tak je táto nátierka v súčasnosti na britskom internetovom obchode Lindt vypredaná. Informácie o tejto nátierke sa nachádzajú na internete už dlhšiu dobu, no ľudia sa o nej dozvedeli až teraz. Jej prvé fotografie na Instagrame pochádzajú ešte z roku 2016.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pokiaľ by ste si túto dobrotu chceli zakúpiť na Slovensku, tak len s veľkými ťažkosťami. V našej krajine sa totižto nenachádza žiadny oficiálny obchod spoločnosti Lindt. U našich českých susedov je situácia o niečo veselšia, keďže u nich sa nachádzajú až 3 predajne tejto značky. Podľa českej internetovej stránky tejto spoločnosti si môžu túto nátierku zákazníci zakúpiť práve v týchto obchodoch, pretože z internetu sa priamo domov objednať nedá.

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here