Hororové filmy o posadnutých bábikách sú tak povediac už akousi stálicou medzi horormi. Veď kto by nepoznal príbeh o bábike Chucky alebo Anabelle. Tvorcovia týchto filmov sa inšpirovali možno práve aj niečím takýmto podobným, ako sa v súčasnosti odohráva v Peru. Bábika sa vraj sama hýbe a útočí na ľudí. 

Podľa slov majiteľky mala táto bábika zaútočiť na jej priateľa, ktorý u nej nič netušiaci prespával. To však nie je jediná podivná aktivita spojená s touto bábikou. V ich dome sa údajne pravidelne objavujú zvláštne tiene, ktoré ľuďom v okolí spôsobujú stavy strachu a úzkosti. Berlitz situácie vo svojom dome opisuje takto: „Jeden krát zhasli z ničoho nič v celom dome svetlá, z police spadla biblia a keď som znovu rozsvietila, všade na okolo boli po stenách zvláštne tiene.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
zdroj: mirror.co.uk

Napadnutie touto bábikou sa opakovalo aj pri inom členovi rodiny. Bábika mala údajne zaútočiť aj na jej sesternicu. Berlitz sa bojí mať bábiku naďalej v dome, no zároveň sa bojí ju dať preč, aby sa jej zlé sily potom nechceli pomstiť. Čo s touto bábikou ďalej bude sa ešte nevie, no zúfala majiteľka žiada ľudí o pomoc.

 

Komentáre

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here