Takmer všetci z nás zažili nerozvážne rozhodnutia pod vplyvom alkoholu, ktoré sa nám vďaka Bohu nestali až tak osudným. Iný osud však čakal tohto 19-ročného mladíka, ktorý podgurážený alkoholom spravil vec, ktorá ho žiaľ stála jeho život.

zdroj: foxnews.com

Jeden večer, kedy mladý Australčan Sam Ballard pil so svojimi kamarátmi na záhrade, zmenil celý jeho život. Pár pohárov vína a jeho život už nebol nikdy taký istý. V opitosti sa s kamarátmi rozhodli, že zje slimáka. To ešte netušil, čo ho čaká. Mladík to naozaj urobil a zhltol jeden z tých najnebezpečnejších druhov slimákov. Bol to konkrétne veľmi jedovatý druh pod latinským názvom Angiostrongylus cantonensis.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
time.com

Už po pár minútach neskôr vážne ochorel a jeho celé telo bolo zrazu nevládne. Mladík, ktorý miloval šport zostal ochrnutý. Takto sa trápil osem rokov. Dostával nekontrolovateľné záchvaty a jeho telo už nikdy nebolo také, ako pred týmto nerozvážnym krokom. Sam po ôsmich rokoch prehral svoj boj so svojimi zdravotnými ťažkosťami.

foxnews.com

Práve tento príbeh by mal byť poučením pre všetkých, ktorí majú problém kontrolovať sa pri užívaní väčšieho množstva alkoholu. Aj nevinný vtip môže byť naozaj osudným pre váš život. Hlavne ak nad tým neuvažujete triezvo.

 

 

Komentáre