Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Zima konečne prišla aj na Slovensko a zdá sa, že aj napriek tomu, že je december, mnohých ochladenie a sneženie úprimne prekvapilo. Pre tých, ktorí zimu veľmi v láske nemajú a sú skôr letné typy sa na trhu objavili parádne papučky, ktoré im zabezpečia pohodlie a teplé nohy vďaka teplu z mikrovlnky.

Zdroj: pixabay.com

O mikrovlnnej rúre sa šepká, že je zdraviu škodlivá a preto mnoho ľudí odmieta pomocou nej variť či ohrievať jedlo. Aj tí, čo nie sú zástancami mikrovlnnej rúry na ohrev jedla však určite ocenia, keď im tento vynález zaručí počas zimy nohy v teple. Radiátor, termofor či horúca voda sú predsa fajn, no papuče sú papuče.

Zdroj: cosmopolitan.fr

Tieto vyhrievacie sa dajú zohnať na Amazone, ich cena sa pohybuje v rozmedzí od 13 do 15€. Najskôr ich musíte počas približne 90 sekúnd zohriať v mikrovlnnej rúre, a následne si ich môžete obuť a naplno si vychutnať teplo, ktoré z nich sála. Ich tajomstvo spočíva v podrážkach obsahujúcich zrniečka ľanu, ktoré dokážu teplo absorbovať a udržiavať. Dostupné sú vo viacerých farebných variantoch a vybrať si môžete z veľkostí 36-42. 

Komentáre