Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Ikonický módny dom Louis Vuitton predstavil svoje historicky úplne prvé slúchadlá ešte v minulom roku. Teraz prichádza nový model s označením LV Horizon, ktorých výkon a vlastnosti by mali zaistiť lepší predaj. Módny dom bude predávať slúchadlá v 5 farebných variantách a to červené, čierne, biele, ružové a svietivo-žlté. Na slúchadlách je celkom jednoznačne vidieť aj podpis Virgila Abloha, ktorý okrem toho, že je CEO vlastnej značky Off-White je aj šéfdizajnérom v Louis Vuittone.

zdroj: Louis Vuitton

Za zmienku ďalej stoja hlavne technické vylepšenia, ktoré slúchadlá dostali. Vylepšená má byť hlavne kvalita zvuku, ale novinkou je aj dvojica mikrofónov v každom sluchátku, čo by malo zaručiť čo najkvalitnejšie hovory. Samozrejmosťou je taktiež aj noise-cancelling, alebo teda rušenie okolitého šumu. Svojmu majiteľovi ponúknu možnosť prepínať medzi režimami rovnako ako pri AirPods Pro, čiže buď režim potláčania šumu, alebo režim prepustnosti zvuku.

zdroj: Louis Vuitton

Najväčším lákadlom je hlavne výdrž batérie. Louis Vuitton slúchadlá by mali vydržať hrať 8 hodín pri potlačení okolitého šumu a v prípade vypnutia tejto funkcie majú LV Horizon vydržať hrať až 10 hodín. Puzdro slúchatiek ich dokáže nabiť naplno 2-krát a to ešte nie je započítaný fakt, že po pripojení k nabíjačka vyberiete slúchadlá plne nabité. Cena slúchadiel z dielne Louis Vuitton sa drží na úrovni 980€.

zdroj: Louis Vuitton
zdroj: Louis Vuitton
zdroj: Louis Vuitton

Komentáre