Aktuálna cena Huawei P30 Pro 6GB/128GB Dual SIM v slovenských e-shopoch: € - € (Zdroj: Heureka.sk, )

Nemusíš byť taký zanietený ako Christian Grey, bohate postačí, ak máš kladný vzťah k erotickým pomôckam, otvorený prístup, nebojíš sa komunikovať a radiť ostatným. Spoločnosť Onbuy.com vyhlásila výberové konanie na pozíciu manažéra intímnych zákazníckych služieb, ktorého náplňou práce by bolo testovanie erotických hračiek a pomôcok a poradenstvo zákazníkom. Ako lákavý bonus ponúka prácu z domu a to za celkom štedrú odmenu… 

Ako si to vlastne e-shop predstavuje? Intimate manager by túto činnosť vykonával na full time – raz mesačne by poštou obdržal balíček s rôznymi sexuálnymi hračkami a pomôckami. Jeho úlohou bude ich vyskúšať, podrobne ich analyzovať a hľadať prípadné chyby. Aby to však nebolo také jednoduché, ako si mnohí uchádzači mysleli, do náplne práce ďalej spadá aj poradenstvo pre zákazníkov. Ak niekomu zakúpený produkt nefunguje, nevie ho správne použiť alebo nevie využiť všetky jeho funkcie, intimate manažér musí byť schopný mu na diaľku pomôcť problém vyriešiť. Rovnako ako by mal zákazníkovi vedieť poradiť s výberom vhodných produktov.

Zdroj: pixabay.com

Na výkon tejto práce nepotrebuješ žiadne špeci vzdelanie (takže ak v marci či máji pohoríš na maturite, rovno si pošli CVčko sem). Jediné, čo ti bude naozaj treba sú zručnosti spojené s komunikáciou s ľuďmi a zdravý záujem o sexuálne pomôcky. Podľa vyjadrenia spoločnosti ponúkajúcej túto prácu, mesačne sa so žiadosťou o radu z tejto kategórie na ich klientske centrum obráti približne 500 ľudí. Práca teda dá zabrať, no finančné ohodnotenie je naozaj krásne – ročný zárobok predstavuje 45-tisíc eur, čo rozhodne nie je málo!

Komentáre