V minulosti bolo tradíciou, že si ľudia bežne ráno dali pohárik whiskey na pekné ráno. Táto tradícia pochádzala z USA. V modernom svete ju nahradila tradícia pitia kávy. Predstavte si však, že by sa tieto dve tradície spojili dohromady a mohli by ste si v pokoji vychutnať šálku svojej obľúbenej kávy s príchuťou whiskey a potom pokojne sadnúť za volant a ísť do práce.

Práve v týchto dňoch celosvetovo známa spoločnosť Jack Daniel’s predstavila svetu svoj nový produkt Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Coffee. Áno čítate správne, vaša káva bude s príchuťou populárnej liehoviny.

Spoločnosť Jack Daniel’s v spolupráci s World of Coffee vytvorila kávu 100% Arabica, ktorá je ochutená príchuťou Jack Daniel’s Old No. 7 Tennessee Whiskey. Samozrejme, jedná sa o nealkoholický nápoj a tak si túto kávu môžete pokojne vychutnať v bežný deň.

Prezident spoločnosti World of Coffee, Charlie Newman sa vyjadril: „Pri našich produktoch používame len tú najkvalitnejšiu kávu z celého sveta a tá je teraz v ponuke s unikátnou príchuťou Jack Daniel’s.“

Komentáre